SFA-12M-6N
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
SFA-12M-6N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
SAF-12M-6N
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
248800
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
FKM Declaration
Product catalog
Länkar
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Andra tittar på
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Artikelnummer:
SMCT-8M-4G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
Artikelnummer:
SU-12M
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
SUE-15M
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
SMC-6M-8R
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
SMA-10M-6N
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4