SFA-12M-4N
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
SFA-12M-4N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Model kode
SAF-12M-4N
Mærke navn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
248799
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
FKM Declaration
Product catalog
Länkar
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Andra tittar på
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Artikelnummer:
SMCT-8M-4G-S
Förpackningsstorlek:
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm