PRA/802100/M/160
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802100/M/160
ISOLine Profilcylindrar, Dubbelverkande
Tillbehör (3)
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
Varenummer:
C02471248
Banjo Stryp/backventil (ut) Ø12 mm 1/2
Varenummer:
C0K511248
Magnetavkännare Reed, 5 m
M/50/LSU/5V
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
100 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
160 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
12 bar
Tryk min.
1 bar