PPC-CAN-P-160
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
PPC-CAN-P-160
Trycksensor CAN 160 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Gänga
G 1/4 BSP
Temperatur max.
+105 °C
Temperatur min.
-25 °C
Temperatur omgivning max.
+85 °C
Temperatur omgivning min.
-25 °C
Tryck max.
320 bar
Tryck spräng min.
900 bar