OR19.3X2.4
Pakke str.:
20 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
OR19.3X2.4
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Diameter inner
19.3 mm
Material
NBR
Material thickness
2.4 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
20 st
Barcode
155035
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. order quantity is:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm