OR19.1X1.6 SVENSK STD NBR70
…
Læs mere
Varenummer:
OR19.1X1.6
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
OR19.1X1.6
O-ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Color
Black
Diameter inner
19.1 mm
Material
NBR
Material thickness
1.6 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
50 st
Stregkode
155032
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
OR19.1X1.6 SVENSK STD NBR70
Product catalog
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
O-ring 90S
O-ring 90S
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm