OR14.00X1.78-N90
Förpackningsstorlek:
30 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
OR14.00X1.78-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
14 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
30 st
Streckkod
154977
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring 90S
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
10 st
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm