OR12.0X2.0-N90
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
OR12.0X2.0-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
12 mm
Färg
Black
Materialtjocklek
2 mm
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C