OR11.3X2.4-N90
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
OR11.3X2.4-N90
O-ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Diameter inner
113 mm
Material
NBR
Material thickness
2.4 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C