OR11.11X1.78 ENG-AME STDNBR70
OR11.11X1.78 ENG-AME STDNBR70
…
Læs mere
Varenummer:
OR11.11X1.78
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
OR11.11X1.78
OR11.11X1.78 ENG-AME STDNBR70
Specifications
Dimensions and shipping
Färg
Black
Materialtjocklek
1.78 mm
Märke namn
Hydraspecma
Shore
70
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
NBR
Package size
Barcode
156583
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
OR11.11X1.78 ENG-AME STDNBR70
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm