OFGEM-06-12
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
47 varianter
Utvald variant:
OFGEM-06-12
Adaptor 11/16 ORFS x 12mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
32 mm
B
11 mm
CH
19 mm
D
11 mm
F
11/16-16 ORFS
F1
M12x1.5
Gänga utv.
11/16-16 ORFS
Gänga utv. metrisk
M12x1,5
Modell kod
SA502058/1012
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 6149
T
8-10 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
630 bar