OFGEM-20-42ED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
47 varianter
Utvald variant:
OFGEM-20-42ED
Adapter Rak, Utv-ORFS, Utv-M-ED
Specifications
Dimensions and shipping
A
54 mm
B
17.5 mm
CH
50 mm
D
20 mm
F
1.11/16-12 ORFS
F1
M42x2
Gevind udvendig
1.7/8-12 ORFS
Gevind udvendig metrisk
M42x2
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro zinc plated
Pakningsmateriale
NBR
Standard ISO
ISO 9974
T
28-30-32 mm
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
280 bar