OFGE-10-08ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
OFGE-10-08ED
Adaptor 1/2 BSP x 1" ORFS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
41 mm
Angle
0 °
B
15,5 mm
Brand Name
FOR
CH
27 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
14 mm
F
1-14 ORFS
F1
G 1/2 BSP
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Sealing material
NBR
Standard ISO
ISO 1179
Surface treatment
Electro zinc plated
T
14÷16 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread outer
1-14 ORFS
Thread outer
G 1/2 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
134154
Bruttovikt
0,11 Kg
Nettovikt
0,11 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Adaptor 1/2 BSP x 1" ORFS
Product datasheet
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Köps ofta tillsammans med
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Artikelnummer:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1.1/4''
30 st
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1''
20 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/2''
70 st
Adapter Rak, Utv-G 1.1/4'', Utv-G 1.1/4''
8 st
Adapter Rak, Utv-G 2.1/2'', Utv-G 2.1/2''
Adapter Rak, Utv-G 2'', Utv-G 2''
4 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/4''
Adapter Rak, Utv-G 1/8'', Utv-G 1/8''
Adapter Rak, Utv-G 2'', Utv-G 2.1/2''
Adapter Rak, Utv-G 1.1/4'', Utv-G 1.1/2''
5 st
Adapter Rak, Utv-G 1/8'', Utv-G 1/4''
Adapter Rak, Utv-G 1/8'', Utv-G 3/8''
10 st
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 5/8''
10 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1.1/2''
15 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/4''
4 st
Adapter Rak, Utv-G 3'', Utv-G 3''
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 2''
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1''
Adapter Rak, Utv-G 1.1/2'', Utv-G 1.1/2''
Adapter Rak, Utv-G 5/8'', Utv-G 3/4''
Adapter Rak, Utv-G 1.1/2'', Utv-G 2''
5 st
Andra tittar på
Adaptor 3/4 BSP x 1" ORFS
Adaptor 3/4 BSP x 1" ORFS
OFGE-10-12ED
Pipe end 1 ORFS
Pipe end 1 ORFS
OFVKA-10
Adaptor 3/4 BSPx1 ORFS nut
Adaptor 3/4 BSPx1 ORFS nut
Adaptor 1/2 BSPx1 ORFS nut.
Adaptor 1/2 BSPx1 ORFS nut.
Adaptor 5/8 BSPx1 ORFS nut.
Adaptor 5/8 BSPx1 ORFS nut.
Adaptor 3/8 BSP x 1" ORFS
Adaptor 3/8 BSP x 1" ORFS
OFGE-10-06ED
Adaptor 1 BSP x 1" ORFS
Adaptor 1 BSP x 1" ORFS
ORFS welding Bush 10mm pipe
ORFS welding Bush 10mm pipe