ND86AG48G1
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
ND86AG48G1
Axelkoppling OMT motor 48-28-8
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Axel diameter
28 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Diameter utv.
86 mm
Moment nominellt
87.3 daNm
Motoreffekt
13,7 kW
Märke namn
Hydraspecma
Pakke str.
Stregkode
325106
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Axelkoppling OMT motor
Technical data
Andre kigger på
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Varenummer:
ND65P2
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Varenummer:
R-62
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
AXELKOPPLING OMT PUMP 47.5-19-6
ND65AG1
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2