ND48PU1P
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
ND48PU1P
Half coupling pump side group 1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Axel kilspår
2,4 mm
Axel kona
1:8
Axeltyp
Tapered
Diameter utv.
48 mm
Moment nominellt
7 daNm
Märke namn
Hydraspecma
Pumpgrupp
1
Pakke str.
Stregkode
191775
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Intrastat varekode
Produkt information
AXELKOPPLING OMT Gr.1
Technical data
Andre kigger på
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Varenummer:
ND65P2
Min. bestillingsenhed er:
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Varenummer:
R-62
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
AXELKOPPLING OMT PUMP 47.5-19-6
ND65AG1
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2
AKG11FS200Z
Axelkoppling 14mm-Gr1
Axelkoppling 14mm-Gr1