M/61032/M/75
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
36 varianttia
Valittu variantti:
M/61032/M/75
Ø32 DV Linjärcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Halkaisija sylinteri
32 mm
Iskunpituus
75 mm
Kierre
G 1/8 BSP
Lämpötila max.
+80 °C
Lämpötila min.
-10 °C
Paine max.
10 bar
Paine min.
1 bar