HYRI-12-SY
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
HYRI-12-SY
PRESSHYLSE LP 12MM A.304
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
313477
Bruttovikt
0,005 Kg
Nettovikt
0,005 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
PRESSHYLSE LP 12MM A.304
Product datasheet
Andra tittar på
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Artikelnummer:
SGXE-32
Förpackningsstorlek:
1 frp
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
Artikelnummer:
MSHA-RD27M
50 m
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
1 frp
SGXE-25
Skyddsspiral Svart 20-27 mm, 1 m med hål
SS-25-S
50 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
SS-32-S
50 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
HYRI-19-SY
1 st
SGX-25
SS-20-S
SGX-40
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
SGXE-20
SGXE-40
SGX-50
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
MSHA-RD36M
50 m
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt
MSHA-RD30M
SS-50-S
SGX-20
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=28/25 L=20mm
HYRI-25-AL
10 st
Skyddsspiral Gul 43-55 mm, 1 m med hål
SS-50
SKYDDSTAPE PYROSIL B=25mm (Rulle L=11m) Pris per meter
PST-16
11 m
Skyddsspiral Svart ECO 99-110mm, 10m
SGXE-110
SS-75-S
20 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø80mm
WR-RD-80
25 m
Slangskydd MSHA Ø20mm, Brandgodkänt
MSHA-RD20M
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm