EHA505-12
Förpackningsstorlek:
50 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
EHA505-12
Universalslang Luft/Vatten 19/29 20 Bar SBR
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
180 mm
Diameter indvendig
19 mm
Diameter udvendig
28 mm
Mærke navn
Danfoss
Slangestørrelse
3/4 "
Temperatur maks.
+85 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
15 bar
Tryk sprængning min.
45 bar
Package size
50 m
Barcode
481861
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
tur
Intrastat code
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 10x17mm
Partnumber:
PT10X17
Package size:
Min. order quantity is:
1 m
Mercurio m. dim. 38 MM
Mercurio m. dim. 38 MM
Partnumber:
AT-38
Min. order quantity is:
TEXFLEX FIRE 19MM 30M 12bar EN694, Type B Class 5. Svart
TFF-19-30-B
1 rl
1 rl
PTFE Hose 3/4" 1W Convoluted DNV
Svetsslang Blå/Orange ISO3821:2014 6.3/6.3mm
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
EHC500-16
61 m
Sandblasthose, Specma Sand Hercules - ABRO
EHC500-12
Black brake hose SAE J1402. Dim. 1/2 (12.5mm)
FBD-13
Apollo SF 2 hose. Dim. 2" (52mm)
INDUSTRI STØVSUGESLANGE GRÅ 1.1/4"
EOG032
Mercurio m. dim. 102 MM
Mercurio m. dim. 102 MM
AT-102
Fire hose black Hilcoflex with relief cover.
HIFLAT-25
100 m
3/8" Convoluted Easy flex hose with SS304 1 wire braid W
100 m
AIR-25
Kemikalieslang Chem Master UHMWPE SD 13x5xCL40
CMUSD-13
61 m
Fire hose black Hilcoflex dim 52mm
HIFLAT-52
Avtappningsslang Light PVC ID=125, Blå
ATLB-125
Fire hose, white 2 x 15mt.w.Storz coupl. C
1 st
1 st
Mercurio m. dim. 63 MM
Mercurio m. dim. 63 MM