BKH-10S-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
BKH-10S-SY
Ball valve 2V 10S Stainless
Specifications
Dimensions and shipping
Antal veje/positioner
2/2
Diameter rør
10 mm
Gevind ISO standard
ISO 8434-1
Håndtag
Inclusive
Håndtagstype
Angled
Material kuglehane hus
Stainless steel
Materiale
Stainless steel
Materiale kuglehane håndtag
Zinc
Materiale kuglehane kugle
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
32334
Mærke navn
MHA Zentgraf
Pakningsmateriale
NBR, POM (Acetal)
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Serie
S
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk maks.
500 bar
Package size
Barcode
446434
Gross weight
Kg
Net weight
0,39 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M18x1.5 DN6 10S SW9 500bar Syrafast
Links
Product datasheet
Certificates
Product datasheet
Certificates
Others has been looking for
Kulventil BKH 2-väg Utv-M18x1.5 DN10 12L SW9 500bar Syrafast