AST-26/1000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
AST-26/1000
PVC-slang L=1000mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Material
PVC
Förpackningsstorlek
Streckkod
203488
Bruttovikt
0,386 Kg
Nettovikt
0,386 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
PVC-slang L=1000mm
Product Sheet
Andra tittar på
Level Glass with thermometer- -10+80.M12
Artikelnummer:
SNA-254-B-N-T-12
Förpackningsstorlek:
Minsta beställningskvantitet:
Level Glass - aluminium 1"BSP
Level Glass - aluminium 1"BSP
Artikelnummer:
TLA-R1
Minsta beställningskvantitet:
Nivåglas Aluminium, G2''
Nivåglas Aluminium, G2''
TLA-R2
Alu-tank With plug
Alu-tank With plug
CP75A
Steel cover for alu-tank
Steel cover for alu-tank
CCP10
CP10
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
TLA-R11/2
Level Glass with level indicat Without thermometer l2=254 MM
SNK-254-V-C-O-12
Visual oil level indicator - 254mm/M12