AH10-10M-MK
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
AH10-10M-MK
Luftslang 10mm med kopplingar typ 1600/320, 10 m
Specifications
Dimensions and shipping
Area of use
Air, Water
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Length
10 m
Material
NBR, PVC
Pressure burst min.
60 bar
Pressure max.
20 bar
Temperature max.
+60 °C
Temperature min.
-15 °C
Package size
Barcode
254485
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
LUFTSLANG 10MM 10M 20BAR
Others has been looking for
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 10x17mm
Partnumber:
PT10X17
Package size:
50 m
Fire hose black Hilcoflex dim 52mm
Partnumber:
HIFLAT-52
100 m
Mercurio m. dim. 102 MM
Mercurio m. dim. 102 MM
AT-102
50 m
Apollo SF 2 hose. Dim. 2" (52mm)
Svetsslang Blå/Orange ISO3821:2014 6.3/6.3mm
1 m
100 m
Fire hose black Hilcoflex with relief cover.
HIFLAT-25
Universalslang Luft/Vatten 25/37 20 Bar SBR
AIR-25
Mercurio m. dim. 38 MM
Mercurio m. dim. 38 MM
AT-38
Black brake hose SAE J1402. Dim. 1/2 (12.5mm)
FBD-13
PTFE Hose 3/4" 1W Convoluted DNV
1 m
Kemikalieslang Chem Master UHMWPE SD 13x5xCL40
CMUSD-13
61 m
INDUSTRI STØVSUGESLANGE GRÅ 1.1/4"
EOG032
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
Sandblast hose EHC500 1" 25x39