Plus+1 Prop.v. Trykbeg. 50l/m 7-250bar XMP06-250-00-00-00
…
Read more
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Tillbehör (1)
Spole M19P-12D-1.8A-DN
Partnumber:
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Danfoss
Flow max.
50 lpm
Model code
XMP06-250-00-00-00
Pressure setting max.
250 bar
Pressure setting min.
7 bar
Torque tightening
44 - 50 Nm
Package size
Barcode
451200
Gross weight
0,88 Kg
Net weight
0,88 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
Riktn.v. 2/2, NC, 10-2, 80 l/m, Spole M16
Min. order quantity is:
Riktningsventil SUN T-11A 3/2
Riktningsventil SUN T-11A 3/2
DMDA-MNN
Riktningsventil SUN T-13A 2/2 NC
DTDF-MCN
Strypning skruv M 8X1 DIN 906 F Ø0.4 mm
Riktn.v. 2/2, NC, 8-2, 35 l/m, Spole M13
Riktningsventil SUN T-11A 3/2, 45L/min
DMDA-MAN
Flödesdelare SUN T-31A
Flödesdelare SUN T-31A
FSBS-XAN
Riktn.v. 3/2, GS, 10-3, 230bar, Spole M16
Riktningsventil 3/2 HSV10-23-01-00-00-PN-P-00
Strypbackventil SUN T-5A
Strypbackventil SUN T-5A
NCEB-LCN
Tryckbegr.venti RV08-DR-3-F-140-B-00
Riktningsventil 2/2 NO SVP08-NOR-00-00-B-F m.filter 300my
Spole SUN 24VDC DIN-A 22W id=19 L=50mm