4722-42-20-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-42-20-SY
1.1/2" Insert - (42L) M52x2 female - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
42 mm
HEX 1
60 mm
L
93,3 mm
L1
45,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
60 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M52x2
Serie
L
Slangdimension
1.1/4 "
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Vinkel
0 °
ØC
26 mm
ØD
32 mm