4710-10-04-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
4710-10-04-SY
1/4" Insert - (10L) M16x1.5 male - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
10 mm
Materiale
Stainless steel
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
19 mm
Serie
L
Slangekoblingstype
For separate ferrule
Slangestørrelse
1/4 "
Temperatur maks.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C