1.1/4" Insert (No-Skive) - 1.1/2" SAE6000 - 45°-1200N20-24
1.1/4" Insert (No-Skive) - 1.1/2" SAE6000 flange - 45° - 1200N20-24
Partnumber:
4641N24-20
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Angle
45 °
Brand Name
I.M.M Hydraulics
C
120 mm
Flange
1.1/2 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
H
46 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1.1/4 "
Model code
1200N20-24
T
63,5 mm