1.1/4" Insert (No-Skive) - 1.1/4" BSP nut - 0050N20-20
…
Læs mere
Varenummer:
4010N20-20
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
4010N20-20
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
I.M.M Hydraulics
C
34 mm
E
50 mm
Hexagon
50 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1.1/4 "
Model code
0050N20-20
Thread
G 1.1/4 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
491667
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Product catalog
Others has been looking for
45° SAE Flange 3000 PSI. 1.1/4"