4100-18-08-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
4100-18-08-SY
1/2" Insert - ø18 pipe - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
18 mm
L
65,5 mm
L1
29,5 mm
L2
30,5 mm