2172AF31400300
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
2172AF31400300
GIGA 8 kg+Giga-tronic PE250G
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Grease up to NLGI class 2
Deplacement
4,25 cm3/min
Märke namn
Groeneveld-BEKA
Spänning
24 V
Ström
DC
Tankinnehåll
8 ltr
Temperatur max.
+70 °C
Temperatur min.
-30 °C
Timer
Yes
Tryck max.
300 bar
Package size
Barcode
333458
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
GIGA 8 kg+Giga-tronic PE250G
Product overview
Others has been looking for
Smörjpump Zepto Simple 12-24v Typ S Tidskontroll
Partnumber:
EP1 X1 Styrenhet 24V 1,9 kg PE120
Partnumber:
15 st
EP1 24V 1,9 kg PE120
EP1 24V 1,9 kg PE120
EP1 24V 4 kg PE170
EP1 24V 4 kg PE170
2152-04-V0-30000
Smörjpump New Beka One Single Point Patron 0.12 l
Smörjpump New Beka One Single Point Reservoir 0.12 l
Smörjpump Twin3 24V 4 Liter
Smörjpump Twin3 24V 4 Liter
F124630
Smörjpump Super 3 EA-tronic 3L wo controller
2806A101200
10 st
EP1 X1 24V 2,5 kg PE120
EP1 X1 24V 2,5 kg PE120