2172AF2240010
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
2172AF2240010
GIGA 4 kg+Giga-tronic PE250G
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Area of use
Grease up to NLGI class 2
Brand Name
Groeneveld-BEKA
Current type
DC
Displacement
4,25 cm3/min
Pressure max.
300 bar
Tank capacity
4 ltr
Temperature max.
+70 °C
Temperature min.
-30 °C
Timer
Yes
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
Streckkod
327446
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
GIGA 4 kg+Giga-tronic PE250G
Product overview
Andra tittar på
Twin3 pump 24V-4L
Twin3 pump 24V-4L