2172A-F10400300
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
2172A-F10400300
GIGA 8 kg, PE120G No controller
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Grease up to NLGI class 2
Flow
4,25 cm3/min
Fortrængning
0.25 cm3
Mærke navn
Groeneveld-BEKA
Tankindhold
8 ltr
Temperatur maks.
+70 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk maks.
300 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
373978
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
GIGA 8 kg, PE250G No controller
Product overview
Andra tittar på
Twin3 pump 24V-4L
Twin3 pump 24V-4L