Coil M16-110RA-22W-DN
Coil M16-110RA-22W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
AC
Diameter inner
16.15 mm
Length
50.2 mm
Model
M16
Model code
M16-110RA-22W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
22 W
Protection class
IP 65
Rectifier built-in
Yes
Voltage
110 V