NI60X70X13
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
NI60X70X13
Piston seal SI/L60/70x13
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
60 mm
Diameter outer
70 mm
H
13 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C