KR-27X32X2.0
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-27X32X2.0
Copper washer 3/4
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
27 mm
Diameter outer
32 mm
Fits on metric thread
M27
Fits to BSP thread
G 3/4
Height
2 mm
Material thickness
2 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C