KR-21X27X2.0
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-21X27X2.0
Copper washer 1/2
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
21 mm
Diameter outer
27 mm
Fits to BSP thread
G 1/2
FitsTo UNF thread
13/16-16
Height
2 mm
Material
Copper
Material thickness
2 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C