KR-17X23X1.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-17X23X1.5
Copper washer 3/8
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
17 mm
Diameter outer
23 mm
Fits to BSP thread
G 3/8
Height
1.5 mm
Material
Copper
Material thickness
1.5 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C