HMP015/210
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
HMP015/210
Cetop3 pressure relief valve 10-210 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Flödeshastighet nominell LMin
35 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Modell kod
HMP-015/210
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG06
Oljeviskositet rekommanderad
ISO 4401
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
350 bar
Tryckinställning max.
210 bar
Tryckinställning min.
10 bar