Coupling 5/8, M26x1,5 fem. 18L 10G-18FDLORX90 Gates MegaCrim
Connection: Female DIN O ring swivel. 24° cone.
Sealing: O-ring against metal.
Osanumero:
G1018RO26A90
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
A
85,1 mm
B
47,8 mm
D
5/8"
DN
16 mm
E
51,5 mm
H
32 mm
Kiristysmomentti
80 - 90 Nm
Korroosionkestävyys
500 hours salt spray ASTM B-117
Kulma
90 °
Letkun kytkentätyyppi
With fixed ferrule
Letkunhalkaisija sis.
5/8 "
Lämpötila max.
+100 °C
Lämpötila min.
-35 °C
Mallikoodi
10G-18FDLORX90
Materiaali
Steel
Paine max.
280 bar
Pinta
TuffCoat™
Putken halkaisija
18 mm