28X40X7/10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
28X40X7/10
Wiper
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
28 mm
Diameter outer
40 mm
H
10 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
7 mm