MF4002P10NB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF4002P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hål
63 mm
Diameter utv.
130 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
619 lpm
Längd
210 mm
Modell kod
MF4002P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar