XWEE35LU158
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
XWEE35LU158
Adapter 90° 35L, Utv-UNF 1.5/8'', Ställbar
Tillbehör (2)
Skärring 35L
Artikelnummer:
DPR35L
Mutter 35L (M45x2)
Artikelnummer:
M35L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
35 mm
Gänga utv.
1.5/8-12 UNF
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar