XWE06LKR14
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
XWE06LKR14
Adapter 90° 06L, Utv-R 1/4''
Tilbehør (1)
Skärring 6LS
Artikelnummer:
DPR06LS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
6 mm
D3
6 mm
Diameter rör
6 mm
Dimension i
12 mm
Gänga utv.
R 1/4 BSPT
L
21 mm
L1
29 mm
L2
14 mm
L3
25,5 mm
Modell kod
FI-WE-06LR1/4k-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
12 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
T
R 1/4 BSPT
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
4 mm
i
12 mm