XVEE20SR
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
XVEE20SR
Adapter 45° 20S, Utv-G 3/4'', Ställbar
Tilbehør (2)
Alternativer (1)
Skärring 20S
Varenummer:
DPR20S
M20S nut ø20 M30x2
Varenummer:
M20S
Stud elbow adjustable 45° - ø20S x 3/4" BSP
FXVEE20SR34OK
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
20 mm
D3
16 mm
D4
32,8 mm
Diameter rör
20 mm
Dimension D4
32.8 mm
Gänga utv.
G 3/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M30x2
L
38 mm
L1
49 mm
L2
27,5 mm
L3
39 mm
L4
12 mm
Modell kod
FI-VEE-20SR-OK-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
30 mm
S2
36 mm
S3
36 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Typ
Smidda
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
16 mm
Åtdragning moment
220 Nm