XGE20SU34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
XGE20SU34
Adapter 20S, UN3/4''
Specifications
Dimensions and shipping
D1
20 mm
D2
10 mm
Diameter rör
20 mm
Dimension i
14 mm
Gevind T
3/4-16 UNF
Gänga utv.
3/4-16 UNF
Gänga utv. metrisk
M30x2
L
42 mm
L1
53 mm
L2
17,5 mm
Modell kod
XA20S3416UZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
32 mm
S2
36 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
420 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
i
14 mm