XDGWEV16SRED
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
13 varianttia
Valittu variantti:
XDGWEV16SRED
Svivelbanjo 16S - G1/2'' ED
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
16 mm
Material
Stål
Model code
FI-DGWE-16SR-WD-B-W66
Pressure max.
400 bar
Sealing material
NBR
Series
L
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread outer
G 1/2 BSP
Pakke str.
Stregkode
433735
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andra tittar på
Svirvel 3/8* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 35 ltr. AI
Artikelnummer:
9100-06-SY
Förpackningsstorlek:
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydr. Male x female elbow
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
60 st
Swivel 2 BSP 50 bar Hydraulics 60 rpm
Svivel 90, Utv/Utv-BSPP 1/2'' (Paketartikel)
SZ90-P08M-P08M
Svivel 90° Inv/Utv-G1.1/4'', Syrafast
9100-20-SY
Swivel 1 BSP 300 bar Hydr. Male x female elbow