SVIVEL INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
SVIVEL TEMA INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
…
Read more
Partnumber:
250
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
250
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Pressure max.
250 bar
Rotational speed max.
60 rpm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread inner
G 1/4, G 3/8 BSP
Pakke str.
Stregkode
188042
Brutto vægt
0,11 Kg
Netto vægt
0,11 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Data sheet
Andre kigger på
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydraulics
Varenummer:
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
Svivel straight Male x female BSPP 3/8'' WP 430 BAR
Varenummer:
SZ-P12M-P12F
Min. bestillingsenhed er:
Svirvel 3/8* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 35 ltr. AI
9000-06-SY
Svivel Rak, Utv/Inv-ORFS 1.3/16''-12 420 BAR
SZ-S12M-S12F
Swivel straight male x female BSPP 1" - WP 430 bar
SZ-P16M-P16F
Svivel JIC hane-BSP hona
Svivel JIC hane-BSP hona
SZ-J20M-P20F
Svivel Rak, Utv/inv-JIC/SAE 2.1/2''-12
SZ-J32M-JB32F
Svivel Rak, Utv/inv-JIC/SAE 7/8''
SZ-J10M-JB10F
Svivel Rak, Utv/Utv-JIC 1.1/16''-12 420 BAR
SZ-J12M-J12M
Svivel 1/4'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
SZ-J06M-J06M
Svivel Rak, Utv/Utv-BSPP 1'' 420 BAR
SZ-P16M-P16M
SZ-P08M-P08M
Swivel straight male x male BSPP 3/4" - WP 430 bar
SZ-P12M-P12M
Svivel Rak, Utv/Inv-BSPP 1.1/4'' 380 Bar
SZ-P20M-P20F
Svivel straight Male x female BSPP 1/2'' WP 430 BAR
SZ-P08M-P08F
SVIVEL FÖR HÖGTRYCKSSLANG 3/8X3/8, 275 Bar, FN MÄS
Svivel Rak, Utv/inv-JIC/SAE 1.5/16''-12 420 BAR
SZ-J16M-JB16F
SZ-J20M-JB20F
SZ-J08M-JB08F
Svivel Rak, Utv/Utv-ORFS 1.11/16''-12 380 Bar
SZ-S20M-S20M
SZ-S16M-S16M
METRIC MALE - BSPP MALE In-Line Swivel
SZ-M30SM-P12M
SZ-J12M-JB12F
SZ-J24M-JB24F
Swivel 1 BSP 300 ba Hydraulics
Swivel 1 BSP 300 ba Hydraulics
5 st
Swivel 3/4 BSP 300 bar Hydraulics