SORT-PNEUFIT-C-4-10
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
SORT-PNEUFIT-C-4-10
Sortimentlåda PNEUFITC 4-10
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Hydraspecma
Package size
Barcode
120764
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
C00200800
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
5 st
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
25 st
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Slangkoppling Ø10mm, Utv-G1/4''
2601-10-1/4
25 st
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Slangkoppling Ø12mm, Utv-G3/8''
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar