SLK8102PP
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
41 varianter
Utvald variant:
SLK8102PP
Rörklamma Ø102mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bolte
2
Bredde
30 mm
D1
102 mm
DIN størrelse
8
Diameter rør
102 mm
Farve
Svart
Gruppe Stauff
8
H
118 mm
L1
147 mm
L2
120 mm
Materiale
Polypropylen
Mærke navn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm