SLK8102PA
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK8102PA
Rörklamma Ø102mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
DIN storlek
8
Diameter rör
102 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
8
H
118 mm
L1
147 mm
L2
120 mm
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
10 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
302933
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
RÖRKLAMMER PA
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Artikelnummer:
SP3
Förpackningsstorlek:
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
SLK322PP
25 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP2
25 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
SP6
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen