SBSH-50-F750SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-50-F750SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 50x60, 750mm
Specifications
Dimensions and shipping
Farve
Blå
Mærke navn
Hydraspecma
Temperatur maks.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryk maks.
1.5 bar