SBSH-15-F750SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-15-F750SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 15x25, 750mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar
Pakke str.
Stregkode
414368
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120